Cześć,
Coraz bardziej denerwuje mnie dźwięk podczas przyśpieszania. Jest to tak jakby jakieś buczenie, po otwarciu maski na wolnych obrotach i przy dodawaniu gazu (na postoju) nic nie buczy - tylko i wyłącznie przy podczas jazdy.
Dźwięk taki sam jak u kogoś na YouTube:
https://www.youtube.com/shorts/GnChWueaw2c
Wiecie o co może chodzić? 1.4 125 CZCA
Samochód nie traci na mocy, wszystko działa - z niczym nie ma problemu.
Proszę o poradę, dzięki.



