Wszystko co dotyczy silnika, przeniesienie napedu, modyfikacje...
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez michal84 » 20 września 2022, 16:23
Cześć.
Czy powyższe motory z lat 2018/2019 (już z GPF) mają podwójny system wtryskowy?
Jaki model skrzyni DSG siedzi w obu?
Będę wdzięczny za informację.
-
Zobacz Profil
michal84
- Signo

-
- Posty: 157
- Dołączył(a): 24 stycznia 2014, 21:28
- Auto: Leon 5F FR MY2016
- Silnik: benzyna 1.8 turbo
przez karolJ » 20 września 2022, 16:36
DQ381, w obu silnikach powinien być podwójny wtrysk - 190 na pewno ma.
Leon 5F FR 190KM/320Nm => 250KM/390Nm
Terramar VZ 265KM/400Nm
-
Zobacz Profil
karolJ
- Stella +

-
- Posty: 63
- Dołączył(a): 7 lipca 2020, 23:04
- Region: świętokrzyskie
- Auto: Terramar
- Silnik: benzyna 2.0 turbo
przez mczelny2401 » 20 września 2022, 18:56
Z 2018r można też dorwać Cupre ST 300 4x4 bez GPF i tam siedzi skrzynia DQ250 6-cio biegowa

Był Leon 1M (ASV 110KM)
Był Leon 1M (ASZ 130KM)
Był Leon 5F (CKFC 150KM)
Jest Leon 5F ST (DKZA 190KM)
-
Zobacz Profil
mczelny2401
- FR

-
- Posty: 1850
- Dołączył(a): 8 sierpnia 2014, 13:02
- Region: podkarpackie
- Auto: Leon ST FR
- Silnik: benzyna 2.0 turbo
Powrót do Leon 3 - Techniczne Benzyna
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości