Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Pękający króciec

Wszystko co dotyczy silnika, przeniesienie napedu, modyfikacje.......

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Pękający króciec

Postprzez sudo2206 » 29 lipca 2025, 22:52

Witam, ostatnio w trasie pękł mi króciec. Płyn chłodniczy polał się wszędzie pod maską. dym z pod maski itp. Mogło pęknąć ze starości wiadomo, zdarza się. Jednak to było 2 tygodnie temu, króciec wymieniony na nowy i znów pękło w trasie. Dokładnie w tym samym miejscu. O co może chodzić?
Zobacz Profil
sudo2206
Stella
Stella
 
Posty: 9
Dołączył(a): 16 marca 2024, 14:54
Region: zagranica
Auto: Seat Leon
Silnik: TDI pompowtryski PD

Reklama

Re: Pękający króciec

Postprzez oczkolek » 31 lipca 2025, 10:02

Napisz o jaki silnik chodzi to może szybciej znajdzie się ktoś kto Ci pomoże.
Pozdrawiam
Oczkol

Leon, Seat Leon


MASZ PROBLEMY Z WENTYLATORAMI CHŁODNICY/KLIMY (I BIEG) -> PISZ DO MNIE NA PW
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
oczkolek
Administrator LC Team
Administrator LC Team
 
Posty: 9325
Dołączył(a): 29 marca 2004, 19:29
Lokalizacja: Warszawa, Inowrocław
Region: mazowieckie
Auto: Seat Leon
Silnik: CJSA 1.8


Powrót do Leon 3 - Techniczne Diesel

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość