Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

uki23 napisał(a):Wywalić to





DAGI napisał(a):Mialem boxa w Celice (kupilem ja z boxem) pojechalem na hamownie - shamowalem przed , zdjalem boxa i znow shamowalem.
Co sie okazalo - moc wzrosla po sciagnieciu boxa haha i do tego spalania spadlo
Mysle ,ze nic wiecej nie musze dodawac



[img]http://adres.strony.z.fotka.pl/costam.jpg[/img]Orzeł napisał(a):aczkolwiek ja zrobiłem na boxie 35 kkm i silnik nadal daje rade


mm.max napisał(a):10 przykazań



mm.max napisał(a):Tylko przypomnij kolegom ze w Leszku od zeszłego roku jeździ inna big turbinka (ciekawe czy stara dałaby radę przy dłuższym przebiegu)

Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości