Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Na luzie spalanie wynosi 0,6L/h ,a z włączona klimą 0,8.konstant napisał(a):Gdy auto stoi na luzie to chyba powinno byc 0 prawda?
Oczywiscie mowa tu o chwilowym spalaniu a nie srednim.

Tak było w starym modelu kompa w nowym na postoju masz odczyt l/hkonstant napisał(a):Dzis zauwazylem bardzo dziwna rzecz - komputer pokazywal spalanie, podczas gdy auto stało na luzie ok. 10l.
Wylaczenie klimy nic nie zmienia.
Przejechalem sie kawalek, znowu stanalem i tym razem 5,5l.
Gdy auto stoi na luzie to chyba powinno byc 0 prawda?
Oczywiscie mowa tu o chwilowym spalaniu a nie srednim.


konstant napisał(a):@bono - nic z tego nie rozumiem, ale ok


W kazdej wersji tak liczy.tomciu napisał(a):Średnia prędkość jest liczona na podstawie przejechanych kilometrów i czasu pracy silnika

Tonny S napisał(a):W kazdej wersji tak liczy.tomciu napisał(a):Średnia prędkość jest liczona na podstawie przejechanych kilometrów i czasu pracy silnika

Miro napisał(a):Na luzie spalanie wynosi 0,6L/h ,a z włączona klimą 0,8.

piotrp napisał(a):Czy tak tez moze byc??

Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości