Po przekręceniu kluczyka załącza się wentylator chłodnicy ..na zimnym silniku i wyłącza się dopiero gdy wyjmę kluczyk.Miał ktoś taką przypadłość?
Z góry dziękuje za wszelkiego rodzaju pomocne wypowiedzi
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior




Wuda napisał(a):Po przekręceniu kluczyka załącza się wentylator chłodnicy ..na zimnym silniku i wyłącza się dopiero gdy wyjmę kluczyk.Miał ktoś taką przypadłość?
Z góry dziękuje za wszelkiego rodzaju pomocne wypowiedzi







Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 0 gości