Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior




toma86 napisał(a):Ja w swoim leo mam fabryczny schowek pod fotelem pasażera








celinskip napisał(a):Najpierw odepnij akumulator potem rozłączaj wtyczki



martig napisał(a):Panowie ,a pod fotele Cupry też podejdzie ten schowek , bo z rysunku nie potrafię wywnioskować


martig napisał(a):TomTG, jak tego szukałes na allegro ,nie moge tego dziadostwa znależć









swierg napisał(a):XZN lub SPLINE




Powrót do Leon 2 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości