ja też się podepnę pod temat.
Czy ktoś w Leonie 1P montował gałkę zmiany biegów od Octavii?
Moja obecna gałka jest trochę pokiereszowana i znalazłem nową chromowaną do Octavii. Martwi mnie tylko jedna rzecz, gdyż gałka z Leona w podstawie jest okrągła, natomiast z Octavii raczej kwadratowa. Pierścień chromowany na mieszku w Leonie też jest okrągły.
Nie wiem czy to będzie w ogóle wyglądało estetycznie czy trzeba kupić komplet tzn. gałkę + mieszek z Octavii.







