przez Cristobal » 26 lutego 2014, 23:23
W moim 1.2 też to robili. Ale nie zapraszali mnie specjalnie. Wyszło po tym, jak silnik przechodził w tryb awaryjny i turbo nie działało. Pojechałem na serwis i pan oznajmił że na to jest akcja serwisowa. Po wymianie podkładki pod turbem problem zniknął.
SEAT LEON '11 1.2 TSI COPA BLACK PHANTOM