Dane techniczne, osiągi, eksploatacja, ...
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez patent » 25 lutego 2020, 00:07
Zmieniłem właśnie zamek od drzwi kierowcy, wszystko działa, ale nurtuje mnie pytanie czy ten bolec na drucie powinien wchodzić do końca podobnie jak w drzwiach pozostałych czy tylko częściowo? W mojej sytuacji chowa się mniej niż reszta. To normalne jeśli chodzi o drzwi kierowcy czy coś źle złożyłem?
-
Zobacz Profil
patent
- Stella

-
- Posty: 27
- Dołączył(a): 22 grudnia 2019, 19:29
- Region: łódzkie
- Auto: Seat Leon 1
- Silnik: benzyna 1.6 16V
przez Sebool2006 » 25 lutego 2020, 05:02
Bolec powinien się chować do końca i być na równo z boczkiem. Nie powinno nic odstawać.
Było
niebieskie 1M 1.8 AGN 125km
Poszła całka w
czarne 1P FR 2.0 BWA TFSI 2++

Jest biturbo

-
Zobacz Profil

Sebool2006
- Moderator LC Team

-
- Posty: 5866
- Dołączył(a): 16 stycznia 2010, 23:44
- Lokalizacja: Warszawa
- Auto: Leon FR
- Silnik: benzyna 2.0 turbo
przez patent » 25 lutego 2020, 11:14
Ehhh... no nic, dzięki. Czeka mnie znowu demontaż drzwi... Macie jakiś pomysł co mogło pójść nie tak? Jak patrze na stary zamek to ten mechanizm, w który włożony jest drut ma dosyć mały zakres ruchu, hmm.
-
Zobacz Profil
patent
- Stella

-
- Posty: 27
- Dołączył(a): 22 grudnia 2019, 19:29
- Region: łódzkie
- Auto: Seat Leon 1
- Silnik: benzyna 1.6 16V
przez myszazwc » 25 lutego 2020, 11:15
Może być że zamiennik ma trochę inaczej uchwyt do druta,podegnij go jak ci pasuje.
-
Zobacz Profil

myszazwc
- Sport

-
- Posty: 305
- Dołączył(a): 26 maja 2017, 13:27
- Lokalizacja: Zwierzyniec
- Auto: tolek
- Silnik: AUS 1.6
przez marcin7x5 » 25 lutego 2020, 18:16
U mnie od nowości w drzwiach kierowcy bolec delikatnie jest wyższy.
-
Zobacz Profil

marcin7x5
- Cupra

-
- Posty: 3897
- Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 12:01
- Lokalizacja: CRY
- Region: kujawsko-pomorskie
- Auto: leon 1M
- Silnik: AUS 1.6
przez wesol » 28 lutego 2020, 21:33
To się reguluje przynajmniej w innych vagach.
Brak polskich znakow na klawiaturze.
-
Zobacz Profil

wesol
- TopSport

-
- Posty: 1482
- Dołączył(a): 1 stycznia 2017, 14:47
- Auto: Bmw
- Silnik: CJXA 2.0
przez patent » 28 lutego 2020, 22:45
Wesol, wiesz może na czym polega ta regulacja?
-
Zobacz Profil
patent
- Stella

-
- Posty: 27
- Dołączył(a): 22 grudnia 2019, 19:29
- Region: łódzkie
- Auto: Seat Leon 1
- Silnik: benzyna 1.6 16V
przez wesol » 29 lutego 2020, 09:50
Pamiętam że w golfie to się nakręcało ten cypelek na tego pręta.
Brak polskich znakow na klawiaturze.
-
Zobacz Profil

wesol
- TopSport

-
- Posty: 1482
- Dołączył(a): 1 stycznia 2017, 14:47
- Auto: Bmw
- Silnik: CJXA 2.0
Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość