Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Bolec od zamka od drzwi kierowcy

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja, ...

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Bolec od zamka od drzwi kierowcy

Postprzez patent » 25 lutego 2020, 00:07

Zmieniłem właśnie zamek od drzwi kierowcy, wszystko działa, ale nurtuje mnie pytanie czy ten bolec na drucie powinien wchodzić do końca podobnie jak w drzwiach pozostałych czy tylko częściowo? W mojej sytuacji chowa się mniej niż reszta. To normalne jeśli chodzi o drzwi kierowcy czy coś źle złożyłem?
Zobacz Profil
patent
Stella
Stella
 
Posty: 27
Dołączył(a): 22 grudnia 2019, 19:29
Region: łódzkie
Auto: Seat Leon 1
Silnik: benzyna 1.6 16V

Reklama

Re: Bolec od zamka od drzwi kierowcy

Postprzez Sebool2006 » 25 lutego 2020, 05:02

Bolec powinien się chować do końca i być na równo z boczkiem. Nie powinno nic odstawać.
Było niebieskie 1M 1.8 AGN 125km
Poszła całka w czarne 1P FR 2.0 BWA TFSI 2++ :(
Jest biturbo ;)
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
Sebool2006
Moderator LC Team
Moderator LC Team
 
Posty: 5866
Dołączył(a): 16 stycznia 2010, 23:44
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Leon FR
Silnik: benzyna 2.0 turbo

Re: Bolec od zamka od drzwi kierowcy

Postprzez patent » 25 lutego 2020, 11:14

Ehhh... no nic, dzięki. Czeka mnie znowu demontaż drzwi... Macie jakiś pomysł co mogło pójść nie tak? Jak patrze na stary zamek to ten mechanizm, w który włożony jest drut ma dosyć mały zakres ruchu, hmm.
Zobacz Profil
patent
Stella
Stella
 
Posty: 27
Dołączył(a): 22 grudnia 2019, 19:29
Region: łódzkie
Auto: Seat Leon 1
Silnik: benzyna 1.6 16V

Re: Bolec od zamka od drzwi kierowcy

Postprzez myszazwc » 25 lutego 2020, 11:15

Może być że zamiennik ma trochę inaczej uchwyt do druta,podegnij go jak ci pasuje.
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
myszazwc
Sport
Sport
 
Posty: 305
Dołączył(a): 26 maja 2017, 13:27
Lokalizacja: Zwierzyniec
Auto: tolek
Silnik: AUS 1.6

Re: Bolec od zamka od drzwi kierowcy

Postprzez marcin7x5 » 25 lutego 2020, 18:16

U mnie od nowości w drzwiach kierowcy bolec delikatnie jest wyższy.
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
marcin7x5
Cupra
Cupra
 
Posty: 3897
Dołączył(a): 8 kwietnia 2008, 12:01
Lokalizacja: CRY
Region: kujawsko-pomorskie
Auto: leon 1M
Silnik: AUS 1.6

Re: Bolec od zamka od drzwi kierowcy

Postprzez wesol » 28 lutego 2020, 21:33

To się reguluje przynajmniej w innych vagach.
Brak polskich znakow na klawiaturze.
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
wesol
TopSport
TopSport
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 1 stycznia 2017, 14:47
Auto: Bmw
Silnik: CJXA 2.0

Re: Bolec od zamka od drzwi kierowcy

Postprzez patent » 28 lutego 2020, 22:45

Wesol, wiesz może na czym polega ta regulacja?
Zobacz Profil
patent
Stella
Stella
 
Posty: 27
Dołączył(a): 22 grudnia 2019, 19:29
Region: łódzkie
Auto: Seat Leon 1
Silnik: benzyna 1.6 16V

Re: Bolec od zamka od drzwi kierowcy

Postprzez wesol » 29 lutego 2020, 09:50

Pamiętam że w golfie to się nakręcało ten cypelek na tego pręta.
Brak polskich znakow na klawiaturze.
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
wesol
TopSport
TopSport
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 1 stycznia 2017, 14:47
Auto: Bmw
Silnik: CJXA 2.0


Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość