Dane techniczne, osiągi, eksploatacja, ...
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez przemaszko » 26 lutego 2020, 22:16
Witam ma dziwny problem po otwarciu auta i przekręceniu stacyjki na zapłon załącza się centralny zamek jakby drzwi się otwierały. Co może być przyczyną??
-
Zobacz Profil
przemaszko
- Signo

-
- Posty: 195
- Dołączył(a): 26 września 2015, 19:47
- Region: mazowieckie
- Auto: leon I
- Silnik: ALH 1.9
przez Szymko » 27 lutego 2020, 14:57
Mam tak samo od czasu do czasu. Wiąże to z pojawiającym się niekiedy problemem z mikrostykiem w zamku.
Sprawdź czy po otwarciu drzwi:
-zapala się lampka w nich oraz oświetlenie w samochodzie
-słychać pompę paliwa?
-
Zobacz Profil
Szymko
- Sport

-
- Posty: 621
- Dołączył(a): 17 lutego 2011, 18:10
- Lokalizacja: Wlkp
- Auto: Seat Leon 1M
- Silnik: AZD 1.6
przez przemaszko » 27 lutego 2020, 20:48
Po otwarciu zapala się światło i lampka w drzwiach również. Tylko muszę dzwi kierowcy otwierać z kluczyka bo centralny go nie otwiera. Też miałem tak od czasu do czasu a teraz mam tak ciągle od dwóch tygodni.
-
Zobacz Profil
przemaszko
- Signo

-
- Posty: 195
- Dołączył(a): 26 września 2015, 19:47
- Region: mazowieckie
- Auto: leon I
- Silnik: ALH 1.9
Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości