Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Stacyjka a centralny zamek

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja, ...

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Stacyjka a centralny zamek

Postprzez przemaszko » 26 lutego 2020, 22:16

Witam ma dziwny problem po otwarciu auta i przekręceniu stacyjki na zapłon załącza się centralny zamek jakby drzwi się otwierały. Co może być przyczyną??
Zobacz Profil
przemaszko
Signo
Signo
 
Posty: 195
Dołączył(a): 26 września 2015, 19:47
Region: mazowieckie
Auto: leon I
Silnik: ALH 1.9

Reklama

Re: Stacyjka a centralny zamek

Postprzez Szymko » 27 lutego 2020, 14:57

Mam tak samo od czasu do czasu. Wiąże to z pojawiającym się niekiedy problemem z mikrostykiem w zamku.
Sprawdź czy po otwarciu drzwi:
-zapala się lampka w nich oraz oświetlenie w samochodzie
-słychać pompę paliwa?
Zobacz Profil
Szymko
Sport
Sport
 
Posty: 621
Dołączył(a): 17 lutego 2011, 18:10
Lokalizacja: Wlkp
Auto: Seat Leon 1M
Silnik: AZD 1.6

Re: Stacyjka a centralny zamek

Postprzez przemaszko » 27 lutego 2020, 20:48

Po otwarciu zapala się światło i lampka w drzwiach również. Tylko muszę dzwi kierowcy otwierać z kluczyka bo centralny go nie otwiera. Też miałem tak od czasu do czasu a teraz mam tak ciągle od dwóch tygodni.
Zobacz Profil
przemaszko
Signo
Signo
 
Posty: 195
Dołączył(a): 26 września 2015, 19:47
Region: mazowieckie
Auto: leon I
Silnik: ALH 1.9


Powrót do Leon 1 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość