Pytanie czy u was z CZEA macie z tym jakieś problemy ? Słyszycie jakieś dźwięki z okolic skrzyni itp . albo przy wysprzęglaniu " tył tyk tyk ".
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior








ggregorii napisał(a):W ASO dwumasa ponad 2tys sprzęgło ponad 1 tyś mini robota.

ggregorii napisał(a):W ASO dwumasa ponad 2tys sprzęgło ponad 1 tyś mini robota.










verton91 napisał(a):Z szarpaniem przy ruszaniu to ja walczę jakieś 4 lata i nadal nie mam rozwiązania, a wymieniłem nawet silnik
nie jest to wina skrzyni, sprzęgła ani silnika.
Na 90% jest to wina układu napędowego lub którejś poduszki silnika.
puknięcie przy gwałtownym puszczeniu sprzęgła to norma, docisk się skleja z tarczą i daje to taki dzwiek.
nie masz wrazenia, że przy gaszeniu lub odpalaniu auta bardziej nim zatrzęsie niż kiedyś ?



























ggregorii napisał(a):A nie stuka ci na zimnym jak odpalisz ?albo jak wciśniesz lewarek np do wstecznego to nie drży ?

Powrót do Leon 3 - Techniczne Benzyna
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości